Ostukorv on tühi

0,00 €

EST | ENG | RUS

Transport

Transport

 

Kliendi esitatud tellimus kinnitatakse OMALINEN-i poolt 24 tunni jooksul alates tellimuse ostuhinna täielikust tasumisest. Juhul, kui kliendi tellimust ei õnnestu täita, teavitatakse klienti sellest 24 tunni jooksul ning tagastatakse tasutud ostuhind 2 pangapäeva jooksul.

 

Tellitud kaup lähetatakse OMALINEN-i poolt teele Eesti Posti või Omniva pakiautomaadi vahendusel, hiljemalt 48 tunni jooksul alates kogu tellimuse lõpphinna (s.h. kohaletoimetamistasu) laekumisest OMALINEN-i arvelduskontole.

Tellitud kauba kättesaamine:

 

1. Omniva pakiautomaat

Kaup saadetakse Teie poolt valitud Omniva pakiautomaati kust saate tellitud kauba kätte e-posti aadressile või SMS-na saadetud turvakoodi sisestamisel.
Kauba tellimisel pakiautomaati on transporditasu 3,00 EUR.

Kui teie tellimuse maksumus ületab 100 EUR, siis on kohaletoimetamine Teile Eesti piires tasuta.

Pakiautomaadi turvakood hoidke alles, kuni 14-päevane tagastusõiguse periood on möödunud – kauba saate vajadusel tagastada kasutades sama pakiautomaadi turvakoodi.

 

2. Postipakk

Kaup saadetakse Teie elukohajärgsesse postkontorisse. Ostja teeb enne paki väljasaatmist ettemaksu tellitud kauba täielikus ulatuses. Teie paki transporditasu arvestatakse vastavalt Eesti Posti hinnakirjale ja lisatakse tellimuse lõpphinnale.

 

OMALINEN ei vastuta toote hilinemiste eest kui need on põhjustatud kolmandate osapoolte tõttu või on tingitud asjaolust, mida OMALINEN ei saanud mõjutada ega ette näha (vääramatu jõud).