Ostukorv on tühi

0,00 €

EST | ENG | RUS

Hooldusjuhendid

OMALINEN toodete hooldusjuhend

 

Omalinen voodipesu võib pesta ja kuivatada masinas. Enne toodete pesemist tutvuge põhjalikult hooldusjuhendiga toote etiketil ja järgige meie soovitusi.

 

Pesemine
Enne pesemist ärge unustage kinni nööpida  kõik kinnised. Dekoratiivelementide, rüüzide  ja pitsidega tooted pöörake pahupidi. Värvilised tooted peske valgetest eraldi.
Selleks, et pesemine ja tsentrifuugimine ei kahjustaks tooteid, täitke pesutrummel ainult poolenisti.
Tooteid peske soojas vees (40° C), kasutades geel pesuaineid, mis on ette nähtud siidi ja villa pesuks
Me ei soovita kasutada pulbrilisi pesuaineid, mille osakesed võivad jääda kangakiudude vahele ja hakata kiude lõhkuma. Samuti ei soovita me kasutada loputusvahendeid, et säilitada OMALINEN voodipesu ökoloogiline puhtus.

 

Kuivatamine
Ärge väänake tooteid kuivatamiseks -  laske veel lihtsalt välja nõrguda. Kuivama riputades sirutage hoolikalt kõik voldid ja kortsud. Välitingimustes kuivav pesu omandab meeldiva värske lõhna. Õues kuivatades vältige pikaajalist otsest päikesekiirgust kangale.
Pesukuivatis kuivatades, kasutage mõõduka (jaheda) temperatuuriga reziime. Jahe tsükkel programmi lõpus aitab siluda kortsud.

 

Triikimine
Me ei soovita tooteid triikida, et tootel säiliks ajastuhõnguline välimus ja pehmus. Raputage kangas sirgeks ja riputage sirutatuna kuivama. Vajadusel triikige kergelt sooja triikrauaga, sametist ja pitsist dekoratiivelemente puutumata. Maksimaalne temperatuur  triikimisel  150 °С.

 

Puhastamine
Toodete keemiline puhastamine on lubatud, v.a. triklooretaani kasutamine. Ringiga ümbritsetud sümbol etiketil näitab milliste kemikaalide kasutamine on lubatud. Tooteid ei tohi valgendada klooriga. TÄHELEPANU! Plekieemaldusvahendid on tihti kloorisisaldusega.